Jarní dovolená na Barbadosu – letenky z Německa za parádní cenu!

Dlouho jsem vám nenabídla žádný tip na fajnové letenky do Karibiku. Tak tady jeden je! Barbados je i v našem hledáčku a tyhle letenky vypadají více než lákavě. Nejedná se o last minute, takže máte dostatek času zařídit si a naplánovat vše potřebné. Odlety jsou z německého Kolína n. R., odkud jsme si vyzkoušeli odlet na dovolenou před pár týdny na Mauricius. Zaparkovat se dá pohodlně nedaleko letiště a od Chebu jsme to měli autem cca 5 h.

Barbados - Bottom Bay / Barbados tourismus

Barbados – Bottom Bay / Barbados tourismus

Barbados je považován za jednu z nejoblíbenějších karibských destinací a je i poměrně bezpečnou lokalitou pro vaši nezávislou dovolenou. Jihozápadní pobřeží je vhodné ke klidnému koupání a k výletům na katamaránu. Východ pobřeží mají v oblibě naopak zkušení surfaři. Nejluxusnější hotely a největší počet i levnějších ubytovacích kapacit naleznete na západním pobřeží a okolo hlavního města. Oblast je vyhledávaná pro potápěče (naleznete zde několik vraků lodí) a pokud budete mít štěstí, zaplavete si v moři i s želvami a při výletech do přírody se setkáte s místními opicemi.

Barbados letenky levně / dovolenkářka

Barbados letenky levně / dovolenkářka

Aktuálně se nabízí 2 termíny za cenu od 355EUR / v ceně by mělo být i odbavené zavazadlo max 23 kg – vždy kontrolujte při objednávce! Lety jsou operované od EUROWINGS – jak jsme byli s leteckou společností spokojeni a na co si dávat při rezervaci pozor si můžete přečíst v mém příspěvku zde

Termíny příklad: 13.- 27.únor 2017 / 27.březen – 10. duben 2017

Výběr a rezervace přímo na stránkách německého Lturfly

Opět platí “kdo dřív koupí – ten letí” 😉

Letenky doporučuji kupovat v případě, že jste schopni komunikovat v NJ či AJ (nebo někdo v okolí) a platbu doporučuji provádět kartou (poplatek 4eur)

Barbados letenky levně / dovolenkářka

Barbados letenky levně / dovolenkářka

Ubytování:

Klasicky přes Booking.com

Chcete při vašem cestování ušetřit pár korun navíc? Registrujte se na PlnáPeněženka a sbírejte peníze zpět z každého vašeho nákupu na Booking.com a na vybraných dalších webech.

Porovnání ubytování i od dalších zprostředkovatelů / v poslední době můj oblíbený srovnávač především na hotely

Přímo od majitelů – ubytování v soukromí a originálních apartmánech na Airbnb.com / s bonusem od nás na vaši 1. rezervaci – aktuálně cca 600Kč 

Nezapomeňte před cestou:

Pojištění

Můj příspěvek k očkování a balení lékarničky: Očkovat či neočkovat a co si balí dovolenkářka do lékarničky za exotikou

Hodnocení leteckých společností podle dovolenkářky – doporučuji přečíst

Informace o dalších aktualitách a nutnosti víz se dočtete na mzv.cz v sekci o cestování a zemích

Upozornění: Pokud již nevidíte lety za akční cenu, je možné, že se daný tarif vyprodal a je vidět cena vyšší (v některých případech i nižší). Na vás je, zda zvolíte jiný termín za odlišnou cenu případně vyčkáte na další akci. Mějte na paměti, že v rámci akčních tarifů se ceny i volné kapacity rychle mění! U všech rezervací letenek si kontrolujte, jaký typ zavazadla máte v ceně! Letenky osobně nezprostředkovávám, pouze vám na ně dávám tip, kde se dají aktuálně zakoupit za pro mě zajímavou cenu. Koupi provádíte sami, na svou odpovědnost.

Krásnou dovolenou

Vaše dovolenkářka

Leave a Reply