Můj cestovatelský magazín & blog dovolenkářka je tu již od února 2012 pro všechny začínající i ostřílené dobrodruhy, kteří se chtějí inspirovat našimi cestami a využít mé rady & tipy pro své vlastní putování po světě.

Učím vás, jak cestovat po svém bez cestovky, a to zajímavě i do luxusních exotických destinací. Mnohdy za cenu běžné letní dovolené u moře. Nerozumím si s ruchem velkoměst ani s turistickými plážemi a v létě mě najdete nejčastěji v horách či u jezer. 

Petra Švehlová Stowasserová, dovolenkářka


Rádi byste mě kontaktovali?

Pokud jste dovolenkář/ka, upřednostňuji, když mi napíšete zprávu na Facebooku. Odpovídám na 99% zpráv, pokud mi někam nezapadnete, nebo nejsem zrovna mimo internet. Ráda bych vás jen upozornila, že neposkytuji službu tvorby dovolených na míru. Mé stránky slouží jako inspirace pro vaše vlastní plánovaní cest a rady i tipy zde sepsané jsou námi osobně procestované a vyzkoušené. Oproti jiným, odmítám doporučovat služby a produkty, které jsme neměli my, nebo někdo z našich blízkých přátel, možnost vyzkoušet.

Máte zájem o spolupráci se mnou a mojí dovolenkářkou? Přejete si, abychom vás s mým dovolenkářem během našich cest navštívili, vyzkoušeli vaše produkty či služby, ochutnali jídlo ve vaší restauraci, přespali ve vašem hotelu, zúčastnili se vašeho eventu a následně jsem o naší zkušenosti sepsala report? Neváhejte mě kontaktovat a mile nás překvapit svou nabídkou.

Ráda pro nás přijímám spolupráce, které jsou zajímavé, pro cestovatele hodnotné. Abych ušetřila čas sobě i vám, berte, prosím, na vědomí, že vaše nabídky by se měly týkat užitečných a zajímavých služeb či produktů pro cestovatele. K možnostem spolupráce přistupuji vždy individuálně.

V posledních letech jsem našla zálibu v destinačním marketingu a jsem otevřená i spolupráci s centrálami cestovního ruchu jednotlivých zemí i měst v Čechách. Pozvání na skupinové i indivoduální Press Trips pro novináře a blogery ráda přijímám.

Reklama na dovolenkarka.cz či FB profilu? Napište mi o jakou reklamu by se jednalo. Pokud se služba či produkt nebudou vylučovat se zaměřením mojí dovolenkářky, ráda se s vámi pokusím vymyslet zajímavé řešení.

Kontaktovat mě můžete pro bližší informace emailem či zprávou na FB. Pokud se vám neozvu do 48 hodin, prosím, zkuste mi zaslat připomínku.

Děkuji a těším se na vaše zprávy

Petra, dovolenkářka 

Travel Magazine & Blog

————————————————————————————————

Kontakt: Ing. Petra Švehlová Stowasserová 

Email: stowasserova.petra @ seznam.cz / před a za @ jsou záměrně vložené mezery pro ochranu před spam roboty

Facebook: dovolenkarka.cz

Instagram: dovolenkarka

Youtube: Travel Blog – dovolenkarka.cz