• An English version for cooperation you can get on request via email.

Můj cestovatelský magazín & blog dovolenkářka je tu již od února 2012 pro všechny začínající i ostřílené dobrodruhy, kteří se chtějí inspirovat našimi cestami a využít mé rady a tipy pro své vlastní putování po světě.

Učím vás, jak cestovat po svém bez cestovky (či chytře s ní), a to zajímavě i do luxusních exotických destinací, mnohdy za cenu běžné letní dovolené u moře. Nerozumím si s ruchem velkoměst ani s turisty přeplněnými plážemi a v létě mě najdete nejčastěji v horách, na kole či u jezer. 

Petra Švehlová Stowasserová, dovolenkářka


For MEDIA KIT contact me, please, via email. / Media Kit vám ráda zašlu emailem. 

Kontakt: Ing. Petra Švehlová Stowasserová 

Email:

  • stowasserova.petra@seznam.cz  
  • p.stowasserova@icloud.com – odpovídám skoro hned, pokud nejsem zrovna na cestách v místě bez připojení

Facebook: dovolenkarka.cz

Instagram: dovolenkarka


  • Nabízím spolupráci pro hotely i soukromé pronajímatele apartmánů v zajímavých lokalitách v ČR i v zahraničí.
  • Ráda spolupracuji s Čechama žijícíma a poskytujicíma turistické služby v zahraničí. Pokud máte zájem o spolupráci, neváhejte a ozvěte se mi.
  • Mám zkušenosti ze spolupráce s národními turistickými agenturami a pravidelně se zúčastňuji i tzv. Press – Fun Trips. V posledních letech se věnuji především destinačnímu a hotelovému marketingu, a proto můžete očekávat profesionální výstupy.
  • Pokud zrovna necestujeme po světě, nebo nemusíme sedět v kanceláři u počítače, s radostí přijímáme spolupráce na pobyty, pozvání do restaurací, na zajímavé akce a k testování různých produktů a služeb zajímavých pro nás cestovatele.

Propagaci nabízím v rámci těchto médií:

Webové stránky: www.dovolenkarka.cz

Facebook stránka: dovolenkarka.cz:

Instagram: dovolenkarka


Propagační balíčky i jejich nacenění vám nabídnu individuálně na optání. Neváhejte mě proto v případě zájmu o spolupráci kontaktovat. 

Mimo dovolenkářku se věnuji destinačnímu a hotelovému online marketingu. Ráda vám pomohu zviditelnit i vaši destinaci či nabízené ubytování.