Dovolenkarka.cz je již od února 2012 cestovatelským magazínem & blogem pro všechny milovníky levného, zajímavého i luxusního cestování. Svým dovolenkářům přináším pravidelné inspirace z mnou procestovaných míst a poskytuji jim tipy a hodnotné rady pro jejich vlastní cestování, nezávisle na vlastní pěst, velmi výjimečně i chytře přes cestovní kanceláře. Na mé dovolenkářce naleznete i mnou sepsané recenze na letenky, ubytování či další dovolenkářské služby a produkty, ale především se můžete nechat inspirovat mými články, cestopisy a fotkami z našeho vlastního dovolenkářství!

Rádi byste mě kontaktovali?

Pokud jste dovolenkář/ka, upřednostňuji, když mi napíšete zprávu na Facebooku. Odpovídám na 99% zpráv, pokud mi někam nezapadnete, nebo nejsem zrovna mimo internet. Ráda bych vás jen upozornila, že momentálně neposkytuji službu tvorby dovolených na míru. Mé stránky slouží jako inspirace pro vaše vlastní plánovaní cest a rady i tipy zde sepsané jsou námi osobně procestované a vyzkoušené. Oproti jiným, odmítám doporučovat služby a produkty, které jsme neměli my nebo někdo z našich blízkých přátel možnost vyzkoušet. Pokud na webu uveřejním sponzorovaný příspěvek o službě či produktu, které jsme osobně neotestovali, bude zařazen pod speciální záložky (Tiskové zprávy a PR) k tomu určené.

Máte zájem o spolupráci se mnou a mojí dovolenkářkou? Přejete si, abychom vás na svých cestách navštívili, vyzkoušeli vaše produkty či služby, zúčastnili se vašeho eventu a následně jsem o naší zkušenosti sepsala report? Neváhejte mě kontaktovat a mile mě překvapit se svou nabídkou. Nově, od jara 2018, opět zavádím možnost i sponzorovaných příspěvků a zveřejňování těch nejzajímavějších, pro cestovatele hodnotných, tiskových zpráv a PR příspěvků. Abych ušetřila čas sobě i vám, berte, prosím, na vědomí, že vámi nabízené formy spolupráce by se měly týkat užitečných a zajímavých služeb či produktů pro cestovatele. K možnostem spolupráce přistupuji vždy individuálně.

Jsem otevřená i spolupráci s centrálami cestovního ruchu jednotlivých zemí a rádi se zúčastňujeme tzv. Press Trips pro novináře a blogery. 

Reklama na dovolenkarka.cz či FB profilu? Napište mi o jakou reklamu by se jednalo. Pokud se služba či produkt nebudou vylučovat se zaměřením mojí dovolenkářky, ráda se s vámi pokusím vymyslet zajímavé řešení.

Kontaktovat mě můžete pro bližší informace emailem či zprávou na FB. Pokud se vám neozvu do 48 hodin, prosím, zkuste mi zaslat připomínku.

Děkuji a těším se na vaše zprávy

Petra, dovolenkářka 

Travel Magazine & Blog

————————————————————————————————

Kontakt: Ing. Petra Švehlová Stowasserová 

Email: stowasserova.petra @ seznam.cz / před a za @ jsou záměrně vložené mezery pro ochranu před spam roboty

Facebook: dovolenkarka.cz

Instagram: dovolenkarka

Youtube: Travel Blog – dovolenkarka.cz