Netradiční dovolená v Barceloně? Využijte exkluzivní tip na mého kamaráda, průvodce Richarda Hladíka

Barcelonu můžete zažít různými způsoby .. píše na svých stránkách dovolená Barcelona.cz hned v úvodu můj kamarád cestovatel a uznávaný dlouholetý průvodce- nejen po Španělsku.

S Richardem jsme se seznámili již před mnoha lety skrz naší společnou kamarádku a jak to tak bývá, žádná setkání nebývají „jen tak“ náhodná. Ani to naše nebylo ..

Richard je již srdcem Španěl, Barcelona se mu stala druhým domovem a i když se za svoji průvodcovskou kariéru podíval opravdu do hodně míst, zná Thajsko jako málokterý cestovatel, poznal Kambodžu a pravidelně ho můžete vídat se skupinami turistů i v Římě a na dalších místech světa. Právě ale Barcelonu, Katalánsko i celé Španělsko můžete díky němu zažít tak trochu netradičně, ne z pohledu uspěchaných turistů, ale ochutnat ho tak, jak tuhe zemi žijí místní.

Protože vím, že spousta z vás by uvítala kontakt na člověka, který by vás dokázal provézt a individuálně povyprávěl o životě, historii i tradicích právě Barcelony či Katalánska a zároveň vám pomohl se sestavením plánu vaší dovolené, poprosila jsem Richarda, aby se vám u mě, na dovolenkářce, představil:

Richard Hladík - dovolená Barcelona

Richard Hladík – dovolená Barcelona

Holaaa… nebo Buenos dias. Jmenuji se Richard Hladík, žiji v Barceloně, a pracuji jako průvodce. V dnešní době hodně lidí cestuje samo na vlastní pěst a já bych vás rád seznámil s Barcelonou a životem tady, s jejími zvyky, historií, kulturou, kuchyní a také vám přiblížil celkově Španělsko z pohledu člověka, který tu žije.

Více se o mně dozvíte také z mých stránek – www.dovolenaBarcelona.cz

Nebo můžete navštívit i mé profily na Facebooku – Dovolená Barcelona, Holaaa Barcelona, kde sdílím spousty svých fotek a v poslední době i videí nejen ze života ve Španělsku

Vždycky mě bavilo vymýšlet zajímavé programy a dělat svou práci různorodě, abych každému vyhověl. A protože jsem od přírody užívací člověk, rád do svých procházek a výletů vkládám nějaké ty kulinářské zážitky. V každém místě si vždy najdu nějakou dobrou restauraci či bar s vyhlídkou, kam rád vezmu i vás …

Richard Hladík - dovolená Barcelona

Richard Hladík – dovolená Barcelona

Mám pro Vás připravenou nejen Barcelonu a okolí, ale i jednodenní výlet rychlovlakem AVE z Barcelony do Madridu.

Barcelona nabízí nomezeně možností, jak zde strávit čas. Rád vám ukáži nejen hlavní památky s tím, že vždy uvidíte nějaká ta skrytá zákoutí. Chybět nebude ani tržnice, kde si dáme něco dobrého, ale během procházky vám dám i různé tipy na restaurace, nebo kulturní vyžití na večer – jako je flamenco, koncert španělské kytary, představení v secesním paláci Katalánské hudby a na další zajímavé aktuální akce.

Richard Hladík - dovolená Barcelona

Richard Hladík – dovolená Barcelona

Pro ty z Vás, kteří už v Barceloně byli, mám připravenou procházku po místech, kam moc lidí nechodí, protože už nejsou součástí těch TOP 10, ačkoli jsou to místa krásná a zajímavá.

Letenky si zajistíte sami a s ubytováním v Barceloně vám rád poradím. Já se vám navíc postarám o zajištění transferů po Barceloně a okolí.

Richard Hladík - dovolená Barcelona

Richard Hladík – dovolená Barcelona

Kromě Barcelony, Katalánska a některých výletů po Španělsku vám pomohu zajistit místní průvodce, nebo zajímavé výlety soukromým autem s řidičem, i v jiných zemích. Mé cestovatelské poznatky a různé nabídky najdete na mém webu. Věřim, že mé zážitky z mých pracovních cest po světě Vám umožní pohodlné a nezapomenutelné cesty.

Ceny za průvodcování a služby vždy domluvíme osobně dle vašich požadavků a přání.

KONTAKTY:

EMAIL: Richard.Hladik@seznam.cz

TELEFON: +420/775-908880

WEB: www.dovolenabarcelona.cz

 

Krásnou dovolenou vám přejí

Vaše dovolenkářka a Richard Hladík, váš soukromý průvodce po Barceloně

Leave a Reply