Procestujte Jamajku s fajnovými letenkami z Německa

Akce již není platná

 

Pokud vás nenadchla v posledních dnech akční nabídka letenek na námi procestovaný smaragdový ostrov Mauricius, ani na karibský ostrov Barbados. Nebo jste jen přišli pozdě a cena letenek již byla vyšší, mám pro vás dnes další tip na oblíbenou destinaci v Karibiku. Letenky na Jamajku se nabízí v několika kusech za stejnou cenu 355EUR při odletech z německého Kolína n.R.

Termín je last minute / 23. leden – 6. únor 2017

Letenky vybírejte a s rezervací neotálejte na stránkách Lturfly

Opět upozorňuji, že se jedná o akci „kdo dřív koupí – ten letí“

O naší zkušenosti s leteckou společností Eurowings a odletem z Kolína n.R. si můžete přečíst v mém úvodním příspěvku z nedávné cesty po ostrově Mauricius.

 

Letenky na Jamajku / Lturfly

Letenky na Jamajku / Lturfly

Ubytování:

Klasicky přes Booking.com

Chcete při vašem cestování ušetřit pár korun navíc? Registrujte se na PlnáPeněženka a sbírejte peníze zpět z každého vašeho nákupu na Booking.com a na vybraných dalších webech.

Porovnání ubytování i od dalších zprostředkovatelů / v poslední době můj oblíbený srovnávač především na hotely

Přímo od majitelů – ubytování v soukromí a originálních apartmánech na Airbnb.com / s bonusem od nás na vaši 1. rezervaci – aktuálně cca 600Kč 

Nezapomeňte před cestou:

Pojištění

Můj příspěvek k očkování a balení lékarničky: Očkovat či neočkovat a co si balí dovolenkářka do lékarničky za exotikou

Hodnocení leteckých společností podle dovolenkářky – doporučuji přečíst

Informace o dalších aktualitách a nutnosti víz se dočtete na mzv.cz v sekci o cestování a zemích

Upozornění: Pokud již nevidíte lety za akční cenu, je možné, že se daný tarif vyprodal a je vidět cena vyšší (v některých případech i nižší). Na vás je, zda zvolíte jiný termín za odlišnou cenu případně vyčkáte na další akci. Mějte na paměti, že v rámci akčních tarifů se ceny i volné kapacity rychle mění! U všech rezervací letenek si kontrolujte, jaký typ zavazadla máte v ceně! Letenky osobně nezprostředkovávám, pouze vám na ně dávám tip, kde se dají aktuálně zakoupit za pro mě zajímavou cenu. Koupi provádíte sami, na svou odpovědnost.

Krásnou dovolenou

Vaše dovolenkářka

Leave a Reply