Fuerteventura: tip na ubytování v soukromé vile s bazénem

Ubytovat se u Pedra, ve stylové vile se soukromým bazénem, bylo v plánu ještě dřív, než jsem měla vybráno, odkud na Fuerteventuru poletíme. Už když jsem koncem listopadu pokukovala po zajímavém ubytování přes Airbnb, Cebadera mně padla do oka a když jsme si poté nadělili letenky pod vánoční stromek, neváhala jsem a první tři noci nám rezervovala právě u Pedra. Pokud jste ještě nikdy možnost ubytování přes Airbnb nevyužili, můžete si vytvořit svůj nový účet přes náš odkaz s bonusem, který je aktuálně cca 700Kč. 

Kanárské ostrovy: Fuerteventura / Ubytování přes Airbnb v soukromé vile s bazénem / foto: Petra Švehlová Stowasserová

Se zapůjčeným autem z letiště stačilo následovat zaslané souřadnice od našeho hostitele a těšit se na nové zážitky.  Po chvilce zorientování se na silnicích Fuerteventury na nás čekalo již zabydlování u Pedra, v jeho pěkné Cebadeře, včetně milého přivítání v podobě malého pohoštění tradičním kozím sýrem a fuetem, vše servírováno na zeleném listu kaktusu. A aby toho nebylo málo, věnoval nám i láhev španělského vína, prý na zahřátí. To, že nás mělo opravdu zahřát, jsme zjistili hned první noc ve vile. Takhle blízko jsme si nebyli ani o svatební noci, prohlásili jsme s Kájou hned po prvním probuzení. Pokud hledáte romantické ubytování v soukromí, kde vás po ránu budí zpěv ptáků a kdy váš první pohled z okna bude přes palmové listy na horské výšiny Fuerteventury a první vaše kroky ze dveří povedou přímo do bazénu, pak tahle Cebadera je tím pravým romantickým místem i pro vás.

Kanárské ostrovy: Fuerteventura / Ubytování přes Airbnb v soukromé vile s bazénem / foto: Petra Švehlová Stowasserová

Veškeré vybavení, včetně soukromého venkovního BBQ, kuchyně ve sklepě i soukromého bazénu s opalovacím ležením pro dva a výhledem do zahrady i na hory, jsme měli volně k dispozici. Bezpečné parkování bylo možné přímo na zahradě a pokud jsme něco potřebovali, Pedrovo dům byl hned u vstupu a stačilo jen zaťukat. On sám nám věnoval maximální soukromí.

Co se týče samotné komunikace, Pedro je na tom s angličtinou o něco lépe, než jak jsem na tom já se španělštinou. Každopádně s využitím našich překladačů v chytrých aplikacích nebyl problém dorozumět se na všem, co bylo třeba. Ba co víc, byl to velmi příjemný pobyt v námořnickém stylu. To, že Pedro strávil nějaký čas svého života na lodích kolem světa, i jako zdravotní bratr a že své zážitky sepsal a vydal v knížce, jsme se dozvěděli až poslední den našeho pobytu u něj. O to víc lze pochopit a ocenit, s jakým citem a chutí se věnuje sdílení svých prostor pro další cestovatele..

Krásnou dovolenou

Vaše dovolenkářka


 

Pokud jste nováčky v rezervování soukromého ubytování přes Airbnb, můžete využít našeho odkazu na bonus pro váš první pobyt a pokud jste o této platformě sdíleného ubytování stále ještě neslyšeli, můžete si přečíst i můj starší příspěvek s rady „jak na ubytování přes Airbnb“. 

Přímý odkaz na ubytování u Pedra pro ty dovolenkáře, kteří již Airbnb využívají: Cebadera – nice house, cca do 20min autem od letiště

Upozornění: ubytování není vhodné pro rodiny s dětmi – vila je dostatečně velká pro dvě osoby- ideální místo pro romantický (letní) pobyt ve dvou a nejlépe za přívětivějšího počasí, než které vládlo nám. I když těch nočních dvanáct stupňů mělo pod dekou také svůj půvab..

Leave a Reply